INFORMACJE O WEBINARIUM

O CZYM OPOWIEMY?

Wiele firm posiada rozwiązania bądź współpracuje z dostawcami platform Low-Code Development. Nie wszystkim jednak udaje się skutecznie automatyzować swoje procesy. Często od momentu identyfikacji potrzeby automatyzacji procesu do momentu wdrożenia rozwiązania mija wiele czasu. Wówczas zasoby i środki przewidziane na realizację projektu są wykorzystywane nieoptymalnie, a efekt nie odpowiada realnym potrzebom organizacji.

Jak zatem właściwe podejść do wyzwania automatyzacji procesu? Jak usprawnić obieg korespondencji w firmie? Jak powinna wyglądać współpraca z dostawcą platformy BPM? Jak przeprowadzić projekt i wykorzystać narzędzie low-code, aby odnieść sukces?
Na powyższe pytania odpowiemy omawiając realizację projektu automatyzacji procesu obiegu dokumentów kancelaryjnych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. z wykorzystaniem platformy Ferryt. Jest to narzędzie klasy BPM typu Low-Code będące autorskim produktem firmy DomData.

Zapisz się na webinarium i dowiedz się jak w krótkim czasie skutecznie zautomatyzować proces obiegu korespondencji przy wykorzystaniu platformy typu low-code. Jak skrócić ‘time to market’ czyli czas od pomysłu do skutecznego wdrożenia rozwiązania w organizacji.

DO KOGO KIERUJEMY NASZE WEBINARIUM?

Nasze Webinarium zainteresuje osoby zarządzające oraz specjalistów z obszarów biznesu, rozwoju i optymalizacji procesów, a także tych, którzy już korzystają bądź chcą skorzystać z systemów klasy BPM/Low-Code-Platform.

Doświadczeni Mówcy

Eksperci branżowi przekażą Ci rzetelną wiedzę!

Aktualne Trendy

Dowiedz się więcej o nowoczesnych rozwiązaniach

Optymalny Czas

Bez pośpiechu! Wiedzę podamy w pigułce 🙂

Indywidualne Konsultacje

Na Twoje pytania odpowiemy od razu!

Bezpłatne Materiały

Otrzymasz materiały z webinaru

Dowiedz się jak usprawnić i zoptymalizować procesy biznesowe w Twojej firmie!

PROGRAM WEBINARIUM

28 WRZEŚNIA 2023

Automatyzacja obiegu korespondencji na platformie low-code w Banku BPS

Prelegenci: Witold Sencio, Joanna Grochowska, Joanna Kraskowska

Prelekcja 11:00 – 12:00

Podczas Webinarium dowiesz się

  • Co to jest Low-code Development i jego istota
  • Realizacja projektu wdrożenia procesu e-Kancelaria na platformie low-code
  • Kluczowe funkcjonalności i cechy wdrożonego rozwiązania
  • Architektura biznesowa rozwiązania
  • Prezentacja gotowego rozwiązania

12:00 - 12:20/30 - SESJA Q&A / ZAMKNIĘCIE WEBINARIUM

MÓWCY

PATRONI MEDIALNI

Zgłoś swój bezpłatny udział w webinarium już dziś!

Organizator:

ITDB Sp. z o.o.
telefon: 500-703-863
e-mail: [email protected]

Partner merytoryczny:

REJESTRACJA

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu realizacji zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ITDB Sp. z o.o., ul. Ryżowa 49, 02-495 Warszawa.